آریانا سامانه

شرکت فراپرواز هوشمند

 شرکت فراپرواز در سال 1386 فعالیت رسمی خود را منحصرا در زمینه ی نرم افزارهای سازمانی آغاز نمود، لیکن تیم متخصصین این شرکت متشکل از کارشناسان جوان، با استعداد و با سابقه در زمینه های فوق می باشد که توانسته برپایه توانمندی های خود، در حوزه هایاداری، مالی و پزشکی سیستم های جامع، پایدار و مبتنی بر فناوری روز را تولید و به بازار عرضه نماید. از مزیت های عمومی سیستم های تولیدی این شرکت می توان به رابط کاربری آسان، پشتیبانی قوی، انعطاف پذیری بالا و ساختار ماژولار و قابل توسعه توسط مشتری را نام برد.

در حال حاضر تمرکز این شرکت در حوزه ی سلامت، بیمه و سیستم های مدیریت اطلاعات ( MIS ) بوده و توانسته اولین سیستم یکپارچه درحوزه ی درمان را با نام تجاری سیستم جامع بیمارستانی رایطب تولید و به بازار عرضه نماید. از قابلیت های بارز این سیستم، معماری استاندارد و مطابق معیارهای جهانی و نوین مهندسی نرم افزار، استفاده از جدیدترین ابزارها و متدها جهت ارائه ی قابلیت های حیرت انگیز برای مشتریان، ماژولار و امکان ایجاد ماژول های سفارشی حتی توسط مشتریان و بسیاری قابلیت های دیگر را می توان اشاره کرد.

شرکت آریانا سامانه کویر از سال 1398 به عنوان نماینده انحصاری محصولات این شرکت در استان یزد، با شرکت فراپرواز هوشمند همکاری می نماید.

شرکت مهندسی تولید و پشتیبانی نرم افزار

بیش از 500 کاربر

14 سال فعالیت در حوزه IT

همکاری با بیش از 15 سازمان

تماس با ما

آدرس: یزد، بلوار پاسداران، پاسداران 16، روبروی تقاطع میثاق- کد پستی 8949163378    

تلفن : 38234845-035

 

مدیریت : admin@arianasamaneh.ir

فروش: sales@arianasamaneh.ir

پشتیبانی: support@arianasamaneh.ir