آریاناسامانه

شرکت اندیشه پرداز

شرکت مهندسی نرم افزار اندیشه پرداز ارائه دهنده ی سیستم مدیریت مناقصات و کنترل قراردادها، سیستم دعاوی حقوقی و سیستم انتصابات پست های سازمانی، با هدف تولید سامانه های نرم افزاری مختص به ارگانهای دولتی و خصوصی در سال ۱۳۸۶ تاسیس گردید.

در این راستا همواره سعی در برآورده ساختن نیازهای مشتریان و ایجاد رضایت مندی در ایشان با استفاده از بکارگیری آخرین تکنولوژیها همراه با ارائه خدمات پشتیبانی مطلوب نموده است.

اندیشه پرداز با ارائه ی راهکار یکپارچه درگاه توانسته است گامی بزرگ در جهت مکانیزه نمودن و اتوماسیون تمامی فرایند های مربوط به حوزه ی پیمان، قراردادها،مدیریت مناقصات ودعاوی حقوقی بردارد و کاربر را از تمام نیاز های مربوط به مستندسازی اوراق قضایی بی نیاز سازد.

تولید داشبوردهای مدیریتی قابل استفاده بر روی گوشیهای همراه هوشمند و همچنین محصولاتی نظیر سامانه های مدیریت مناقصه ها و قراردادها ، دعاوی حقوقی و انتصاب پست های سازمانی از جمله محصولات و خدمات این شرکت می باشند.

اعتماد مشتریان به این شرکت طی سنوات گذشته و توسعه خدمات در سطح کشور دلیل بر عملکرد مطلوب این مجموعه می باشد.

مشتریانی در حوزه های شهرداریها ، سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی ، ادارات کل و سایرین بخشی از حوزه های فعالیت این شرکت را تشکیل می دهند.

این شرکت با فراهم نمودن محصولات متنوع به همراه تدوین برنامه رشد ۵ ساله بستر مناسبی جهت ارتقا دانش فنی پرسنل و مشتریان خود ایجاد نموده است .

شرکت مهندسی آریانا سامانه کویر از سال 1398، به عنوان عامل فروش محصولات این شرکت در استان یزد، با این شرکت همکاری دارد.

شرکت مهندسی تولید و پشتیبانی نرم افزار

بیش از 500 کاربر

14 سال فعالیت در حوزه IT

همکاری با بیش از 15 سازمان

تماس با ما

آدرس: یزد، بلوار شهید سید رضا پاکنژاد، روبروی سه راه آبنما، پلاک 196-طبقه اول – واحد1- کد پستی 8916976179                  تلفن : 36271683-035

مدیریت : admin@arianasamaneh.ir

فروش: sales@arianasamaneh.ir

پشتیبانی: support@arianasamaneh.ir