آریانا سامانه

شرکت ایران رایانه

شركت مهندسي ايران رايانه همزمان با گسترش استفاده از فناوري اطلاعات در سازمان ها و اداره ها و نيازهاي متنوع در پياده سازي اوليه اين سيستمها، با هدف پياده سازي بستر هاي مورد نياز در زمينه هاي سخت افزاري و نرم افزاري فعاليت خود را در سال 1364 آغاز نمود.

 شركت در دهه اول فعاليت خود را در زير ساختهاي نرم افزاري و سخت افزاري مورد نياز سازمان ها و اداره های مختلف ارایه می کرد. مونتاژ انواع كامپيوتر شخصي و فايل سرورها، تدارك داخلي و واردات قطعات و تجهيزات جانبي و ادوات شبكه، طراحي، پياده سازي ها و پشتيباني انواع شبكه هاي كامپيوتري LAN و WAN از جمله فعاليت هاي سخت افزاري ايران رايانه در اين دوره بوده است. همچنين توليد و پياده سازي انواع نرم افزار هاي سفارشي و بسته هاي نرم افزاري، موضوع فعاليت واحد نرم افزار شركت محسوب مي گرديد. از جمله بسته هاي نرم افزاري ايران رايانه مي توان به نخستين واژه پرداز گرافيكي كشور با نام «واژه» و بسته نرم افزار حسابداري «سياق» اشاره نمود كه موفق به كسب تائيديه از وزارت امور اقتصاد و دارايي گرديد. با اين مجموعه فعاليت ها، شركت مهندسي ايران رايانه به عنوان شركتي پيشرو در صنعت انفورماتيك شناخته شد.

 

با روند فزاينده توليد و انباشت اطلاعات در سازمان ها و نياز به مديريت، نگهداشت و بهره‌ برداري از اين اطلاعات، شرکت با تمركز فعاليت خود بر طراحي و توليد نخستين سيستم دبيرخانه و آرشيو الكترونيكي با نام «فايلر» و سپس آرشيو تخصصي نقشه و عكس «فتوفايلر»، فعاليت خود را ادامه داد.

با استقبال گسترده از دو نرم ‌افزار «فايلر» و «فتوفايلر» و استفاده از پيشنهادهاي ارایه شده توسط كاربران سيستم، همراه با نگرش به روز رساني مستمر، نخستين نرم‌ افزار ايراني مديريت جامع اسناد ، اتوماسيون اداري، آرشيو الكترونيكي و گردش مكاتبات با نام تجاري «فایلرپرو» به بازار ارایه شد. همچنين با گسترش شبكه‌هاي محلي و توسعه زير ساختهاي ارتباطي، نرم افزار «فایلرپرو» با كاركرد تحت Web فرصت مناسبي را جهت تحقق يكپارچگي فعاليتهاي سازماني ایجاد کرد.

 

با معرفي نگرش‌هاي جديد مديريتي از جمله مديريت محتوا (ECM) و مديريت فرآيند كار (BPM) و نياز به محقق نمودن آنها در سازمانها، اين شركت محصول جديد «فایلرپلاس» را از سال 1386 به بازار معرفي نموده است. محصول ديگر شركت با نام «میروفایلر» به منظور تامين نياز بازارهاي داخلي و خارج از كشور با تكيه بر بستر جاوا و سيستم عامل ملي طراحي و توليد و از سال 1389 به بازار عرضه شده است .

شرکت مهندسی تولید و پشتیبانی نرم افزار

بیش از 500 کاربر

14 سال فعالیت در حوزه IT

همکاری با بیش از 15 سازمان

تماس با ما

آدرس: یزد، بلوار شهید سید رضا پاکنژاد، روبروی سه راه آبنما، پلاک 196-طبقه اول – واحد1- کد پستی 8916976179                  تلفن : 36271683-035

مدیریت : admin@arianasamaneh.ir

فروش: sales@arianasamaneh.ir

پشتیبانی: support@arianasamaneh.ir