آریانا سامانه

آریانا سامانه

            شرکت مهندسی آریانا سامانه کویر یزد در سال 1385 با هدف فعالیت در حوزه نرم‌افزاری و تکنولوژی های آن تأسیس گردید، شرکت فعالیت خود را با هدف تولید و ارائه بسته‌های نرم‌افزاری و طراحی و ارتقا نرم‌افزارهای سفارشی آغاز نمود. کادر مدیریتی شرکت با بهره گیری از  تجربیات بیش از یک دهه حضور در حوضه رایانه و تکنولوژی، هدف خود را تولید، ارائه و ارتقا نرم‌افزارهایی استاندارد، نوآورانه و به روز با استفاده آسان بر پایه تکنولوژی‌های جدید در حوزه‌های مالی و اداری قرار داده‌اند تا بتوانند بخشی از نیازهای این صنعت را پوشش دهند. تلاش مدیران و هدف شرکت از آغاز، بر این بوده است تا با استفاده از بهترین و در عین‌ حال، قابل‌ اطمینان‌ترین تکنولوژی‌های روز، محصولات ساده و نوآورانه‌ای را برای ساده‌تر، دقیق‌تر و سریع‌تر شدن امور مالی و مدیریتی کسب‌ و کارها، تولید نمایند.

             در این راه با بهره‌گیری از سرمایه‌ی انسانی متعهد، متخصص، خلاق و کارآمد و فراهم آوردن امکان نوآوری، پیشرفت شغلی و خودشکوفایی برای کارکنان به این مهم دست خواهیم یافت. همچنین امیدواریم، با تلاش در جهت ارتقاء فرهنگ مدیریت مالی، بهبود شرایط اقتصادی کسب‌ و کارها، کمک به افزایش نظم و اعتماد مالی در جامعه و نیز حفظ محیط‌ زیست از طریق کاهش گردش کاغذ و الکترونیکی کردن فرآیندها، فرهنگ استفاده از محصولات نرم‌افزاری را ارتقاء دهیم.

           آریانا سامانه مفتخر است از بدو شروع به فعالیت، نمایندگی شرکت ایران رایانه ( با سابقه 35 سال فعالیت در صنعت نرم‌افزار کشور) و شرکت فراز پرواز هوشمند در استان یزد را در اختیار دارد  و مسئولیت فروش و پشتیبانی محصولات این شرکت‌ها در زمینه‌های اتوماسیون اداری، آرشیو اسناد و مدیریت مراکز درمانی( مطب، کلینیک، داروخانه و …) را به نحوی شایسته پذیرا است.

شرکت مهندسی تولید و پشتیبانی نرم افزار

بیش از 500 کاربر

14 سال فعالیت در حوزه IT

همکاری با بیش از 15 سازمان

تماس با ما

آدرس: یزد، بلوار پاسداران، پاسداران 16، روبروی تقاطع میثاق- کد پستی 8949163378

تلفن : 38234845-035

مدیریت : admin@arianasamaneh.ir

فروش: sales@arianasamaneh.ir

پشتیبانی: support@arianasamaneh.ir

محصولات

لینک های پرکاربرد