آریانا سامانه

تولید و پیاده سازی انواع وب سایت

 طراحی و تولید وب سایت چیزی بیشتر از زیبایی شناسی بصری است. این فرآیند باعث جذب کاربر و کمک به افراد در شناخت محصول ، شرکت و برند از طریق مجموعه‌ای از نشانه ها از جمله نشانه های بصری ، متن و بازخورد متقابل می باشد. یعنی هر عنصری در سایت شما باید برای تحقق هدف مشخصی باشد.

اما چگونه  ما می توانیم این هارمونی و هماهنگی را بین عناصر وب سایت ایجاد کنیم؟ از طریق یک فرآیند جامع طراحی وب‌سایت که فرم و محتوا را بصورت همزمان دربر می گیرد.

خلاصه فرآیند طراحی سایت توسط ما

  1. تعریف پروژه: قدم اول این است که با همراهی مشتری مشخص شود که هدف از راه اندازی وب سایت چیست؟
  2. تعیین اهداف: زمانیکه هدف پروژه مشخص شد باید محدودیت‌ها ، مسئولیت‌ها و راه‌های دستیابی به آن تعیین شود. اینکه چه صفحات و ویژگیهایی برای رسیدن به این اهداف نیاز است و جدول زمانی آن پیاده سازی شود.
  3. نقشه و الگوی سایت: پس از مشخص شدن اهداف و محدوده آن می توانیم به تولید نقشه سایت (سایت مپ) و اینکه محتوا چگونه با اهداف تعیین شده و عناصر سایت در ارتباط باشد  بپردازیم.
  4. تولید محتوی:حالا که تصویر بهتری از سایت داریم می توانیم تولید محتوا برای صفحات وب سایت را آغاز کنیم، همیشه بهینه‌سازی صفحات برای موتورهای جستجو یا سئو را در هنگام تولید محتوا مد نظر داشته باشید تا به تمرکز بر روی اهداف مورد نظر کمک نماید.
  5. عناصر گرافیکی: زمانیکه ساختار سایت و محتوا مشخص شد، می توانیم کار بر روی عناصر بصری سایت را آغاز کنیم. بسته به اینکه مشتری چه چیزی نیاز داشته باشد ممکن است نیاز به طراحی عناصر گرافیکی براساس ایده ها و یا عناصر فیزیکی باشد.
  6. تست سایت: اکنون که همه صفحات و نحوه نمایش آن برای بازدیدکننده سایت مشخص شده زمان آزمایش کارکرد آن است. با آزمایش سایت بر روی مرورگرها و دستگاه‌های مختلف دسترسی به صفحات سایت و بررسی لینک‌ها آن را از دید یک کاربر مورد بررسی قرار داده و اشکالات را برطرف می نمائیم.
  7. راه اندازی سایت: زمانیکه همه چیز به خوبی کار کند زمان راه اندازی آن است. اکنون زمانی است که باید استرانژی اطلاع رسانی در مورد آغاز به کار سایت مورد توجه قرار گیرد.
  8. پشتیبانی سایت: پس از راه اندازی سایت ، به روز رسانی مداوم ، تولید محتوای جدید ، سئوی مداوم از جمله سئوی داخلی و خارجی باید مورد نظر باشد.

شرکت مهندسی تولید و پشتیبانی نرم افزار

بیش از 500 کاربر

14 سال فعالیت در حوزه IT

همکاری با بیش از 15 سازمان

تماس با ما

آدرس: یزد، بلوار پاسداران، پاسداران 16، روبروی تقاطع میثاق- کد پستی 8949163378    

تلفن : 38234845-035

 

مدیریت : admin@arianasamaneh.ir

فروش: sales@arianasamaneh.ir

پشتیبانی: support@arianasamaneh.ir